Виїзна церемонія

Виїзна церемонія ціна. Скільки коштує?ГОЛОВНА ВІДГУКИ ВІДЕО БЛОГ КОНТАКТИ

Виїзна церемонія ціна.

Скільки коштує?


 

Друзі, привіт.

Мене звати Андрій Мельник, я ведучий урочистих подій. І зараз ми поговоримо про те, скільки коштує виїзна церемонія.


Ті хто займався ремонтом у своєму домі ,тільки навіть один раз у своєму житті, зрозуміють. Якщо ви просто зібралися переклеїти обої у себе на стіні, вам неможливо просто піти в магазин і просто вибрати обої. Ні, там знаходиться дуже багато процесів.


Ви принесли обої додому, потім ви розумієте, що їх треба чимось приклеїти. Вам потрібен клей. Потім ви розумієте, що ті обої старі потрібно здерти. Ви їх здираєте і ви розумієте, що там погана стіна і її треба перешпаклювати, і потім ви розумієте, що після того, як ви її перешпаклювали вам потрібно її прогрунтувати, а потім ще схеми, як клеїти.


Там дуже багато процесів. Тобто зробити якусь одну річ просто і за один раз незнаючи, що там має відбуватися дуже важко. Так само із формуванням весільної церемонії.


Щоб дізнатися скільки коштує адекватна, класна, романтична виїзна церемонія вам потрібно знати з чого складається, тобто технічна складова, хто буде з підрядників, які речі там всередині потрібні. Тобто зараз поговоримо про внутрішню кухню, про технічну складову вашої весільної церемонії. І потім кожен з цих пунктів ви визначаєте вартість в своєму місті, сумуєте їх, і зможете витримати і зможете правильно скласти ваш бюджет весілля.

Тому, друзі, давайте, поїхали. Технічні складові на весільній церемонії.

 

 

Місце проведення. 

Можливо те місце, яке ви обрали воно буде знаходитися на якомусь архітектурно-історичному пам’ятнику де, щоб поставити арку потрібно заплатити якусь певну оренду. Де, щоб ваші гості зайшли потрібно також заплатити якісь певні кошти. Ці моменти ви маєте враховувати. Але крім платних, є ще безкоштовні локації. Тому, ви маєте обирати.

 

Декорації та флористика.

Декорації, мається на увазі, це саме та арка яка буде знаходитися, на фоні якої ви будете говорити свої обітниці. Вона може бути як простої, так і складної форми, там безліч варіантів.

 

Оренда стільців для церемонії.

Тобто де будуть знаходитися ваші гості, на чому вони будуть сидіти? З цим питанням ви можете звернутися до організації, яка буде ставити вам декор, щоб стільці і декор вони були одним цілим і поєднанням.

 

Звукове обладнання та музичний супровід.

Щоб ви розуміли, якщо на церемонії буду знаходитися всього лиш 5 гостей, ви свої обітниці можете сказати просто без мікрофона, без обладнання, але якщо на церемонії буде знаходитися 30,50,100 гостей вони будуть всі стояти і вони взагалі не почують, що ви будете говорити. Тому потрібно звукове обладнання та звуковий оператор, який буде за цим слідкувати. Також важливий момент, якщо це буде десь далеко за містом, або це буде галявина, природа, потрібна буде точка електрика, тобто потрібно буде додаткова ще генератор. Також дуже класно виглядає коли на фоні ваших обітниць будуть грати живі музиканти формату скрипки, формату саксофон, можливо дві акустичні гітари. Це момент також розглядайте. Він буде круто виглядати на фоні вашої романтичної церемонії.

 

Фотограф. 

Якщо ви на все весілля не наймали ні фотографа, ні відео оператора. Тому спеціально для весільної церемонії візьміть фотографа, який зробить класні круті знімки, який потім в кінці зробить класну фотосесію з всіма вашими гостями на чудовому фоні і ви отримаєте круті фотографії.

 

 Трансфер до місця проведення.

Щоб ви зрозуміли правильно, якщо ваша церемонія буде знаходитися далеко від святкового бенкету, або далеко за містом, або в важкому місці куди важко дібратися, вам потрібно буде організувати транспорт, яким ваші гості зможуть доїхати до церемонії, а не кожен буде десь хто на автомобілі, хтось на метро, хтось на автобусі, хтось на таксі, це буде важко. Пожалійте своїх гостей.

 

Фуршет. 

На весільній церемонії він може бути у форматі, як повноцінного кейтерингу, може бути у форматі кенді бару, може бути у форматі алкогольного бару. Ці всі моменти також враховуйте, що сподобається вашим гостям, і що ви зможете реалізувати.

 

 Координатор. 

Якщо вам агенція організовує весілля під ключ, вам не потрібно хвилюватися. Якщо ви частково, або повністю організовуєте все самі вам потрібна ця людина. Повірте вона вам зекономить дуже багато нервів, грошей та часу.

 


Як ви зрозуміли список технічного забезпечення дуже великий. Але як ви знаєте, можна зробити елементарно просто, можна взяти свою другу половинку, можна взяти своїх двох друзів, можна піти в чудове прекрасне місце в лісі і просто сказати один одному ці обітниці. Розумієте? Але це зовсім різні рівні і різні формати весільної церемонії. Тому вам потрібно відштовхуватися від вашої ідеї ту, яку ви хочете бачити.


Давайте узагальнимо.


Що вам зараз потрібно зробити? Випишіть усі пункти, усі технічні складові, які потрібні для вашої виїзної церемонії. Дізнайтеся вартість у вашому місті, правильно її випишіть, додайте, сформуйте і у вас вийде повноцінна вартість весільної церемонії. І тільки в тому випадку, ви зможете правильно збалансувати весільний бюджет. Приймайте рішення!


Якщо у вас залишилися запитання, пишіть їх у обговорення і ми будемо спілкуватися далі на цікаві для вас теми.
Обновлен 28 ноя 2017. Создан 09 ноя 2017