Виїзна церемонія

Виїзна церемонія. Місце для її проведенняГОЛОВНА ВІДГУКИ ВІДЕО БЛОГ КОНТАКТИ

Як обрати місце для виїзної церемонії?

 

Доброго дня.

Мене звати Андрій Мельник і я ведучий урочистих подій.

І зараз ми поговоримо про те, як правильно обрати час та місце для вашої весільної церемонії. Поїхали!

 

Коли ви готуєтеся до весільної церемонії у вас має бути два варіанти: варіант А і варіант Б. З чим це пов’язано? З погодою. Тому що, за півроку, три місяці ви не знаєте, яка погода буде в день вашого весілля. І саме тому, коли ви готуєтеся до весілля перший варіант у вас може бути який завгодно, а другий варіант у вас має бути запасний.


Тому умовно місця для проведення церемонії ми можемо поділити на два типи: відкритого типу, де погода грає дуже велике значення і закритого типу, це приміщення, закриті тераси, різні музеї, картинні галереї, тобто там, де погода ніякого значення не буде відігравати, і ви в любому випадку зможете провести там свою церемонію.


Другий момент, який потрібно враховувати при організації і вибору місця для виїзної церемонії це має бути трансфер. Тобто, яким чином ваші гості зможуть добратися до місця проведення весільної церемонії. Самим оптимальним варіантом буде галявина, площадка, тераса біля ресторану, біля бенкетного залу, де буде проходити урочиста частина. Але якщо такої можливості немає ви обираєте місце, яке вам подобається. І ваші гості якимось чином мають туди потрапити, тобто ви маєте підказати або взяти транспорт, допомогти їм.


Дорога

Пожалійте своїх гостей. Не робіть так, не кидайте їх напризволяще. Хай добираються чим хочуть, хто на таксі, хто на автомобілі, на метро, автобусах. Після того як вони доїдуть до місця проведення церемонії вони вже нічого не за хочуть. Тому продумайте цей момент.


Логістика

Також момент логістики. Тобто яким чином, за скільки часу. Можливо місце для проведення вашої церемонії буде знаходиться на іншому кінці міста. І щоб їм туди тільки доїхати вони потратять годину, а потім повернутися назад. І вони просто не встигнуть на бенкет.


Історія
Третій фактор при виборі місця. Це може бути місце, яке особисто для вас має дуже велике значення. Можливо це місце де ви познайомилися, можливо це місце де відбувалося освідчення. Тобто це ваше особливе місце, яке для вас відіграє дуже важливу роль. Ви можете також його оглянути і розглядати в якості місця проведення  для весільної церемонії.

 


Тепер розглянемо декілька прикладів місць для вашої виїзної церемонії. Якщо обираєте парк, або ліс, тобто відкрита галявина, перше про що, потрібно потурбуватися це точка електрики. Якщо ви обираєте берег моря, або берег річки для вашої виїзної церемонії. Ви повинні зрозуміти правильно, якщо це буде пляж, тобто там будуть відпочиваючі люди. Особливо, якщо це буде літо.


І тепер уявіть:

ваша арка, ви під нею говорите обітниці, а на фоні люди, які просто «в чому мать народила» засмагають. Це буде не комфортно виглядати. Тому, якщо ви робите весільну церемонію на березі річки, на березі моря потурбуйтеся, будь ласка, про те, щоб це місце було закрито, щоб там не було інших людей які вам будуть заважати.


Ви повинні розуміти, що є ще декілька параметрів та декілька правил, які повинні ви враховувати при виборі місця церемонії.


Перше

там не має бути багато людей, які не відносяться до вашої церемонії. Тобто якщо це буде людне місце у вас буде проходити церемонія і всі будуть повз вас просто ходити буде такий прохідний двір. Вам буде не комфортно і ви не зможете зосередитися саме на вашій церемонії.


Друге

немає бути шумно. Якщо вибираєте якусь галявину, поляну, терасу і позаду неї шосе, де ганяють автомобілі також буде дуже шумно і вам буде важко зосередитися і знаходитися в цьому місці.

 

Третє

наступний момент, який ми вже згадували, має бути точка електрики. Тобто постійно має бути розетка 220 Вт, про це ви також маєте потурбуватися.


Четверте

наступний момент, який ми хочемо розглянути – це час, коли буде проводитися ваша весільна церемонія. Якщо ви ще не складали таймінг на весь весільний день ви повинні також це врахувати.

Які є варіанти? Це може бути вранці, тобто в реальності це може бути 8, 9 година. Може бути на обід, може бути ввечері, а може бути і нічна церемонія. Перше на що ви повинні звернути увагу: коли церемонія відбувається вранці або ввечері сонце починає заходити і цей момент буде впливати на фото та на відео. Тобто у вас на церемонію, якщо ви саме хочете гарну церемонію на заході сонця. Церемонія у вас буде тривати саме у виділений у вас час. Ви повинні розпочати саме з певної години і закінчити в певну годину. Тобто це приблизно буде тривати 20 хв і ви чітко маєте розуміти і знати коли це має розпочатися.


Коли церемонія відбувається вдень, тобто на обід 1, 2, 12 година, також буде залежати для фото і відео де буде знаходитися арка, як буде падати тінь, від чого буде падати тінь? Для того щоб фото і відео змогли зорієнтуватися і зробити якісні знімки і класно це зробити.


Далі ви повинні розуміти, якщо сонце буде світити позаду арки, воно буде світити в очі вашим гостям, їм буде не комфортно взагалі дивитися на вас і дивитися вперед. Також врахуйте це місце, тобто де буде знаходитися сонце і від чого буде падати тінь? І візьміть консультацію від фотографів та відео операторів, як буде краще, з якої сторони поставити арку і поставити гостей. Для того, щоб класно зробити знімки і зробити відео з вашої весільної церемонії.

 

Нічна церемонія

На рахунок, нічної церемонії. Простий приклад, візьміть свій телефон і спробуйте вночі сфотографуватися якийсь певний предмет. Ви зможете це зробити, але картинка буде поганої якості. Так само з фото і відео фіксацією на вашій весільній нічній церемонії можуть бути проблеми. Уточніть, будь ласка, у свої фото- та відеооператорів, якої якості у них обладнання і чи зможуть вони передати якісну картинку в мало освітленому, в темному приміщенні, на темній нічній весільній церемонії.


Враховуйте цей момент, також при виборі часу, коли буде розпочинатися весільна церемонія. Враховуйте логістику по часу, якщо у вас в місті дуже великі пробки, якщо в цей час всі люди будуть повертатися з роботи додому, або навпаки. Тобто вам буде не комфортно, ви не зможете туди добратися і це затягне початок весільної церемонії. І потім назад ви будете повертатися назад в бенкетний зал, це також буде важко. Тому логістику прорахуйте правильно, врахуйте усі ці моменти.


Давайте узагальнимо цю всю інформацію.


Найкращим варіантом для проведення весільної церемонії буде літня площадка, літня тераса при бенкетному залі. Одразу, щоб ваші гості нікуди не їхали, ніхто нікуди не поспішав. Це буде круто, це буде класно. Ви зможете це організувати.Але якщо в бенкетного залу немає класного крутого місця для проведення весільної церемонії.


Тому враховуйте всі моменти, врахуйте час, врахуйте логістику для того, щоб правильно та комфортно організувати вашу весільну церемонію для вас та ваших гостей.


Друзі, якщо у вас залишилися запитання обов’язково пишіть їх у обговорення, а також ставимо лайки, підписуємося на канал та чекаємо нові відео з нетерпінням.

 

 

Виїзна церемонія

 

 Создан 28 ноя 2017