Ведучий на весілля

Поради, як правильно обрати важливого спеціаліста - ведучий на весілляГОЛОВНА ВІДГУКИ ВІДЕО БЛОГ КОНТАКТИ

Як обрати ведучого

на весілля?
 

Друзі, привіт.

Сьогодні поговоримо, як обрати ведучого і не помилитися в цьому.


Ми провели опитування в соцмережах «Якого ви хочете бачити ведучого в себе на весіллі?», всі в один голос почали говорити про фільм жахів:

 

щоб він не говорив брутальні жарти,

щоб він не чіплявся до гостей,

щоб він не напився,

щоб він не крав алкоголь,

щоб він не співав,

щоб він не співав взагалі

 

тобто це реально фільм жахів, люди просто бояться ведучих, це зло, їх не треба. Я хочу вас заспокоїти хороші ведучі на весілля є, їх просто потрібно знайти.

 

 

Обирати ведучого на весілля можна саме завдяки сарафанному радіо, це поради твоїх знайомих, близьких, друзів, сусідів, також рекомендації від ресторану, який хотів би, щоб в хорошому ресторані працював ведучий хорошого рівня.


Кажу відверто ніхто ніколи не запам’ятає всього весілля в цілому, хтось запам’ятає виїзну церемонію, комусь сподобається викрадення та викуп нареченої, хтось запам’ятає самий обряд, можливо комусь до душі припаде самий ресторан або його меню.


Емоція

В цілому важко запам’ятати, але найголовніше, що запам’ятає людина це емоцію, яку вона отримала від заходу, запам’ятає фішки, які проводив ведучий на весілля, наприклад конкурси, а можливо просто запам’ятає ресторан на фоні такого собі ведучого, або навпаки кльового ведучого на фоні такого собі ресторану.


В залежності від самого свята ведучий на весілля може бути, може його і не бути. Якщо на весіллі у вашій компанії є родич, який являється такою зажигалкою, він може виконувати обов’язки ведучого на тому рівні, на якому в принципі вся публіка.


 

У кожній сфері та діяльності є свої труднощі, але це все лікується дуже просто потрібна підготовка, маєте обговорити всі деталі і правильно під коректувати організацію свята.

 

Можна розділити навіть на групи всі ці проблеми, які виникають під час проведення весілля.


Технічні

 Адміністрація, офіціанти чи то приміром навіть кухня, яка не встигає видати всі страви за стіл, а люди вже підвелися, хтось вийшов на перекур, хтось вийшов просто подихати свіжим повітрям, в цьому є проблема, що вже пішло не організовано.


Відношення

Другий момент, коли сама наречена дуже ретельно ставиться до весілля і прораховує все наперед по хвилино, і коли виникає перший збій, навіть пов'язаний з їхнім прибуттям до ресторану, чи то з приїздом якогось певного артиста, воно потім вже як сніжний ком накочується, ця проблема затягує і натягує за собою інші. Але, на мою думку, не потрібно хвилюватися і якось накручувати себе адже ти в руках професіонала, я маю на увазі ведучого, який повинен знаходити виходи з будь якої ситуації.


 

Після почутих від друзів чи знайомих рекомендацій, необхідно, звернути увагу на його сайт, на ті фотографії які він виставляє під час своєї роботи завжди там можна побачити рівень закладу в якому він працює, рівень того музичного колективу та артистів, які бувають під час його роботи на цьому весілля. Плюс до того він повинен виглядати досить стильно, стримано і акуратно, і найголовніше при особистій зустрічі ви зрозумієте, або він лежить вам до душі, або вам хочеться від нього піти.


Вибір ведучого дуже важливий

З цією людиною ви провидите більшу частину всього вечора, ведучий на весілля це не просто людина, яка буде присутня на весіллі, це посередник між молодятами та гостями. Точніше можна сказати, що ведучий це є обличчя самих молодят.


Бажаємо зробити правильний вибір.

 

Друзі, слідкуємо за новими серіями підписуємося на канал, ставимо лайки.

До нових зустрічей.

 

ведучий на весілляСоздан 29 ноя 2017