Фотограф на весілля

Правильний вибір - фотограф на весілляГОЛОВНА ВІДГУКИ ВІДЕО БЛОГ КОНТАКТИ

 

Фотограф на весілля,

робимо правильний вибір

Друзі, привіт.

З вами, ведучий Андрій Мельник та проект «Школа наречених». 

 

Після весілля квіти в’януть, їжа з’їдається, гості роз’їжджаються по домівках, ведучий замовкає  і залишаються тільки спогади. Щоб знову та знову переживати ці емоції вам потрібен фотограф.Як ви вже зрозуміли, друзі, сьогодні ми поговоримо про фотографів на весілля.

 

 

Чи потрібен фотограф на весілля?

Весілля – це один з найважливіших днів вашого життя і звичайно він є дуже фінансово затратним. В підготовці до нього нам хочеться на чомусь зекономити, а зважаючи на той факт, що у багатьох людей є професійні фотоапарати може закрастися думка, що можна зекономити на фотографі. Адже, знайомий з фотоапаратом в цей день просто не зможе вам відмовити, але потрібно розуміти, що знайомий з фотоапаратом і професійний фотограф, то є дві великі різниці.


Моменти вашого весілля не повторні, тому чи потрібно ними ризикувати. Друг з фотоапаратом навряд чи зможе передати атмосферу вашого свята, сфотографувати найщасливіші моменти весільного дня. Ви не раз відкриватимете весільний фотоальбом, тому дуже важливо зробити правильний вибір в тому чи потрібен фотограф на вашому весіллі?

Також дуже важливе питання ми повинні знайти фотографа: де можна його шукати?

 

Зараз в інтернеті є безліч весільних порталів типу MyWedWedline, де можна подивитися, де можна знайти великий список фотографів, відео операторів і подивитися їхнє портфоліо. По суті, зараз сучасна молодь, вона і там знаходить фотографів на своє весілля. Але це перший етап, другий етап – це зустріч з фотографом.


Якщо ви знайшли фотографа який вам подобається, ви подивилися його портфоліо, рекомендую з ним зустрітися, поспілкуватися тому що людський фактор він грає важливішу роль ніж самі роботи які представленні в Інтернет-ресурсах.

 


Як нам не помилитися з вибором фотографа?

Кожна людина на вашому весіллі, яку ви замовляєте має бути професіоналом своєї справи. Вони повинні доповнювати один одного, тому що вони якщо не перший раз разом працюють знають, хто чим займається. І тоді коли ви знайдете дійсно професіоналів і хороших людей –  у вас все вийде.

 

Робота

Ви маєте побачити, що людина любить свою роботу, ви це відчуєте при спілкуванні, ви побачите чи горять у людини очі, чи вона може вас вислухати, чи вона розуміє вас у вашому бажанні організації свята.

 

Освіта

Також важливий момент фотограф має знати як і теорію, теоретично володіти своєю професією так, і володіти практичними навиками.

Дуже важлива складова – психологія. Він має володіти азами психології, має вміти спілкуватися, вміти добитися тих емоцій, які йому будуть потрібні в кадрі.

 

Результат

Фотограф має мати позитивні відгуки, це те, що відрізняє професіонала від делетанта, професіонал завжди видає гарантований результат незалежно від погоди, настрою вашого чи ваших гостей.

 


Які труднощі можуть виникати у процесі роботи на весіллі?

Труднощі у процесі роботи виникають лише тоді, коли не було попередньої підготовки і організації весілля. Пара повинна зустрітися з фотографом, відео оператором і розказати, що в них буде, а фотограф їм допоможе правильно, коректно, я наголошую – допоможе!, організувати весільний день.


Фотографи пропонують дуже багато різних послуг і кожен з них працює у певному напрямку. Прямо зараз ми розглянемо декілька з них.

 

На ринку послуг пропонується репортажна зйомка і постановочна зйомка.


Репортажна

Зйомка взагалі проводиться у сам весільний день, щоб зафіксувати ці всі події, передати атмосферу, передати емоції коли ви зустрічаєтеся з друзями, радієте.


Постановочна

Зйомка це йде прогулянка, найкраще пропоную розділити прогулянку і весільний день окремо. Тобто ми якісно зняли репортажну частину і окремо ми підготовлюємо, шукаємо гарну локацію  і з новими силами ми йдемо знімати постановочну зйомку на природі.


Також, якщо ви хочете мати гарні знімки на самому бенкеті ви повинні потурбуватися про весільну фотозону.

 


Фотозона

1. якщо це приміщення має бути в куточку, який вільний від людей, гостей, які там ходять весь час туди сюди, тобто вона має бути якось такий затишний куточок, щоб нам ніхто не заважав. 

 

 2. дуже часто роблять помилку у фотозонах і роблять не широку, там поміщаються максимум троє людей, а дуже часто приходить вся родина від нареченого і вся родина від нареченої, і хочуть там чоловік по 15 фотографуватися. Тобто має бути достатньо місця для гарної композиції, щоб фотографія закінчувалася так як треба, як на вашу фотозону.


3. якщо фотозона надворі обов’язково треба, звернути увагу, на якій стороні вона буде розміщена, щоб вона була не на сонці, це має бути тіньова сторона вулиці. Коли сонечко в нас, особливо літо непередбачуване, воно може бути... ні воно передбачуване, просто воно дуже швидку рухається за рахунок, чого коли весілля починається, коли дійде час до фотозони, підходить час до фотографування, то сонце, воно дуже швидко сідає за обрій, тобто воно дуже швидко міняє свій кут нахилу, за рахунок чого змінюється освітленість.. міняє сонячні картинки на вашому лиці. Також воно завжди виходить не  саме ідеальне освітлення, тому це треба прорахувати.


Пропорція ціна та якість

Є така метафора, що жінка, коли йде народжувати вона може взяти найкращого лікаря, вона може заказати найкращу лікарню, найкращий кабінет, все зробити найкраще, але щоб вона не зробила народжувати приходиться всеодно їй самі.

 

Ви можете взяти найкращого фотографа з найкращою камерою та найкращими знаннями, та з найкращого агентства, але якщо ви самі не прикладете, не проживете, цей день щасливо, так як маєте його провести, не подаруєте цей день один одному не получите від цього дня кайф. Щоб фотограф, чи хто з вами працює не робив, ви не отримаєте то, чого ви хочете. Тому проживайте цей день, будьте собою, получайте кайф від цього вашого свята.


Велике прохання

до наречених, майбутніх наречених, якщо є щось важливе на вашому бенкеті, саме для вас важливе і дуже хочеться, щоб воно було зафіксоване фотографом і оператором, обов’язково треба попередити фотографа і оператора про цю подію. Ми всі живі люди і ми можемо відійти кудись на той момент коли щось буде відбуватися, якщо ми будемо про це знати ми ніколи не дозволимо собі в цей момент піти.


Я думаю, що це відео було корисне для вас. Якщо так, то ставимо лайки, підписуємося на канал, дальше чекаємо нові серії.

 

 


 Создан 29 ноя 2017